Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Christina, Alkmaar, Achterdam 2e Passage Kamer 6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Christina, Alkmaar, Achterdam 2e Passage Kamer 6

    Naam: Christina
    Leeftijd: 30-40
    Uiterlijk: Oost-Europees
    Kleur haar: Blond
    Lichaamsbouw: Normaal
    Cupmaat: C
    Siliconen: Ja
    Piercing: Ja
    Tattoo's: Ja

  • #2
    Best een lange meid, jaar of 35 denk ik met lekkere silli tieten Cup C. Ze heeft hier en daar een beetje vet maar wel lekker op de plekken waar je je graag aan vasthoud haha. Ze heeft een goeie kont en ze droeg van die sexy kouzen en geile lingerie die haar goed stonden.

    Pijpen deed ze heel goed, af en toe ff deeptroat en lekkere smakkende geluiden erbij. Ze kon het echt goed! Daarna geneukt, ze is nog lekker strak en ze deed haar benen om mij heen en duwde me zowat haar kutje in. Daarna omgedraaid met een paar tikken op haar ronde kont in doggy flink het condoom volgespoten.

    Goeie keuze heb ik gemaakt al zeg ik zelf haha, want zo vaak kom ik niet in Alkmaar. ik weet niet wie de toppertjes zijn daar, maar van deze weet ik het nu wel zeker!!!

    Comment


    • #3
      De dame heeft een vaste kamer op 13-4, de vroegere kamer van Sofia.

      Je kunt een trio met haar en Carmen (nr. 15) doen. Ze is wel wat bijdehand als je haar beter kent, maar toch een paar keer een leuk samenzijn gehad.

      Aanradertje wel, en niet zo'n malle disproportionele botox bakkes. Fillers in het gezicht toch een stuk mooier. Cristina begrijpt dat.

      Ik vind deze dame echt sexy, en zie haar vaak uitnodigend dansen voor haar raam. Volgens mij is ze 36 nu.

      Comment

      Working...
      X