Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nikkita, Amsterdam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikkita, Amsterdam

    Naam: Nikkita
    Leeftijd: 23
    Uiterlijk: Aziatisch
    Kleur haar: Blond
    Lichaamsbouw: Normaal
    Cupmaat: C
    Siliconen: Ja
    Piercing: Ja
    Tattoo's: Ja
    Pre/Post-op: Pre-op
    Shemale/CD/TV: Shemale
    Pik lengte: 15cm

    https://www.kinky.nl/shemales/prive-...896049-nikkita


    Ik had voor vandaag een avond tevoren een afspraak gemaakt met Nikkita.

    Foto's zien er veel belovend uit. Ik had gevraag of ze een bepaald jurkje wilde aandoen. Deze had ze niet meer, was stuk getrokken door een klant.
    Ze vroeg of ik zo een jurkje voor haar wilde kopen.

    Vanmorgen vraagde ze mij om te bevestigen dat ik kwam. Heb ik gedaan. Met de vroeg of ze dan een andere bepaald kleding stuk wilde aantrekken.
    Ook deze kleding had ze niet. Ik heb toen aan haar gevraagd of ze wel echt de persoon van de foto's was.
    Bevestigend antwoord en kreeg een filmpje opgestuurd.
    Ook met de vraag of ik per bank kon betalen. geantwoord nee, ik betaal contant.
    ca. 30 minuten voor de afspraak kreeg ik bericht dat ze al een andere afspraak had.
    Geantwoord dat ik al vlak bij was.
    Even later of ik toch wilde komen. Ja geantwoord en ben richting adres gelopen. Hierna kwam mijn bericht dat ik vlak bij was niet meer door.
    Dame is vermoedelijk fake, en probeert je geld te laten overmaken.

  • #2
    Blijft, zeuren om geld via app
    belt je steeds als,ze merkt dat je er financieel redelijk voor staat. Passief Passief Passief

    Comment


    • #3
      Ik heb haar vorig jaar augustus ontmoet in een hotel aan de rand van Amsterdam. De dame is bloedstollend mooi en ongelofelijk sexy. Maar dat is het enige positieve wat ik over haar te melden heb. Ik heb zelden in mijn leven zo'n arrogante, zelfgenoegzame bitch ontmoet als deze Nikita. Die griet is absoluut te mijden.

      Comment


      • #4
        ​​​​​​Nikkita is Philippina. Dat zegt in mijn ervaring genoeg. De keren dat ik op een manier als hierboven omschreven, bot heb gevangen bij een ladyboy, was het steevast een uit de Philippijnen. Lekker in de Pacific laten dobberen. Er zullen best uitzonderingen zijn, maar van mij hoeft dat volk niet meer.
        Last edited by Anal.ist; 10-09-2021, 22:24.

        Comment

        Working...
        X