Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Misbruik foto's en namen van dames in advertenties

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #26
    Het privehuis waar ik altijd kom heeft hier ook een handje van. Middels Google image search bleek dat de foto's niet van de dames zelf waren maar van een equivalent. Heb dit aangekaart en het werd gedaan vanwege de privacy. N.a.v. mijn bericht hierover zijn er bij een aantal dames nieuwe foto's toegevoegd. Had dit echter niet verwacht: lees: het gebruik van foto's van een ander.

    Comment


    • #27
      welk privehuis was dat?

      Comment


      • #28
        wat bizar

        waren de dames zo lelijk daar dat ze liever fake foto's plaatsen? of geen zin om een fotograaf te betalen?

        Comment


        • #29
          Valt wel mee qua uiterlijk maar er zijn mooiere. Beter geen foto dan een van een ander dat doen ze ook wel. En een plaatje schieten had ik nog wel pro deo gedaan :-)

          Comment


          • #30
            Om welke tent ging het nou?

            Comment


            • #31
              Huize Sandra

              Comment


              • #32
                oh ja die hadden al jaren een website en advertorial op hookers zonder foto s etc omdat ze die strijd voerde via rechtzaken over of ze nu wel of geen opting in deden, daardoor konden ze dames niet promoten in het begin, omdat ze zich voordeden als een ander soort exploitant

                Comment

                Working...
                X