Announcement
Collapse
No announcement yet.
Advertentie: Privehuis Almere
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Advertentie: Privehuis Almere
Last edited by Privehuis Almere; 28-02-2024, 14:50.Privehuis Almere | www.privehuisalmere.nl | Josephine Bakerstraat 29, AlmereTags: None
- Stuck
- 1 like
-
Hebben jullie dit topic gezien?
https://www.citygirl.nl/node/13449/page2
&
deze?
https://www.privehuizenblog.nl/favor...uis-en-waarom/
-
Erotische sfeervolle luxe kamers te huur in Almere!
Ben jij een zelfstandige dame en wil jij een kamer huren als erotische dame van plezier? Mail dan gerust naar ons op info@privehuisalmere.nl.
Wat is nodig om bij ons te huren?
Een geldig ID card of Paspoort (rijbewijs telt niet) en geldig BSN nummer is noodzakelijk om bij ons een kamer te kunnen huren en gasten te ontvangen.
Wilt u als particulier stel een kamer huren bij ons? Dan kunt u ons natuurlijk ook e-mailen.
De huurprijzen staan op onze website vermeld, inclusief alle extra benodigde informatie. Zie die info hier: www.privehuisalmere.nl/kamerverhuur.
In onze nieuwe online agenda zie www.privehuisalmere.nl/agenda kunt u direct zien welke data welk dagdeel nog vrij is. 7 dagen per week geopend, zondag speciale huurprijs (lager) i.v.m. afwijkende openingstijden van 12-22 uur die dag, rest van de week maandag t/m zaterdag 11-23 uur
Welke kamers en dagdelen zijn er nu nog vrij?
Op dit moment zijn de voor dit jaar nog mogelijkheden om te huren op onderstaande data.
De letters achter het kamernummer betekenen het volgende:
A= 11-17 uur
B= 17-23 uur
C= 11-23 uur
zie wat vrij is in het groen op de agenda hier https://www.smstudio-almere.nl/agenda/
Zie rest agenda online via www.smstudio-almere.nl/agenda & www.privehuisalmere.nl/agenda
Comment
-
Nederlandse Nicole staat bekend om haar top girlfriend experience en passie!
Meer info via https://www.privehuisalmere.nl/nicole/ en de positieve recensies via https://www.citygirl.nl/node/10425
- 1 like
Comment
-
Jane
Hallo lieverd,
Ik ben Jane heb je zin in een leuke spannende date. Waarop jouw fantasie en verlangens centraal staan. Slank, zachte huid, lang donker haar. Donkere zwoele ogen die jouw onschuldig en diep kunnen aankijken, mijn passie is om jouw de ultieme ervaring te laten beleven. Ik geniet ervan om jouw te verwennen, maar moet onschuldig bekennen dat ik minstens zo graag verwend wordt.
Hygiëne is voor mij belangrijk, respectvol vraag ik alvorens jezelf heerlijk voor mij te verzorgen.
Xxx, Jane
Contact …
06-17028333
Kinky advertentie
Comment
-
Anna
Hey baby,
Iedereen weet dat stress voor niemand goed is. Als je op het moment niet bepaald ontspannen bent, is het dan ook een goed idee om je te laten masseren. Waarom zou je dat dan niet laten doen door een prachtige geile dame?
Mijn naam is Anna en ik heb één grote passie: het geven van erotische massages aan mannen. Ik laat je dan ook echt genieten terwijl ik je lichaam onder handen neem. Natuurlijk eindig ik met het fijnste plekje van het mannelijk lijf. Ik ben nu al benieuwd hoe geil je klaarkomt door mijn handen...
Tijdens de erotische massage gedraag ik me zoals jij dat graag wilt. Geef dus je wensen via WhatsApp aan me door zodat ik daar rekening mee kan houden. Mijn enige doel is om jou zoveel mogelijk plezier te laten beleven.
Hierdoor ga je helemaal ontspannen weer van de massagetafel af.
Groetjes van je sexy masseuse,
Anna
30’min 150
45’min 200
60 min 250
What's app / SMS: 06-687014922
Comment
-
Tantra by Nadja
Aanraking is geen luxe, het is een menselijke basisbehoefte …
Wat is tantra? …
Tantra, ook tantrische yoga of tantra yoga genoemd, is een rituele praktijk uit de Vedische traditie, die gericht is op geestelijke verruiming en bevrijding.
Tantrische seks of seksuele yoga verwijst naar een breed scala aan praktijken die in hindoeïstische en boeddhistische tantra worden beoefend om seksualiteit te beoefenen in een geritualiseerde of yoga context.
Wie ben ik? …
Ik ben Nadja.
Ik ben door vele schaduwen heen gegaan en heb veel meegemaakt en ik ben me terdege bewust van het verdriet van verlies, de pijn van misbruik, lijden, trauma en angsttoestanden. Na verloop van tijd kreeg ik mijn kracht terug en vond ik keer op keer mijn weg terug naar ‘huis’.
De ‘medicijnen’ die ik aanbied, zijn afkomstig van alles waar ik aan heb gewerkt en verwerkt en de krachten die ik heb opgedaan en die al je kracht stimuleren en je tere wonden verzorgen.
Ik lever genezende ‘zalven’ genaamd erotisch genot en kracht, liefdevolle en niet-oordelende acceptatie over jou.
Dus breng me je door ‘oorlog’ vermoeide lichaam en pijnlijke ziel, je “puinhoop”, je woede en frustratie, je verdriet en angsten. Breng me je verwarring, beperkingen, vragen en nieuwsgierigheid. Laten we ons aansluiten bij onze paden en ik zal naast je lopen om je transformatie te leiden, te zien en te vieren terwijl je je meest krachtige kracht herwint!
Wat doe ik?…
De meesten van ons willen op een tijdloze, oprechte manier aanraken en aangeraakt worden. We willen ons geaccepteerd en geliefd voelen vanwege de unieke, sensuele mensen die we zijn. Vaakgaat deze natuurlijke, spontane band tussen ons en onze seksualiteit verloren. Als trainer voor seksualiteitsverbetering zal ik je begeleiden naar een intimiteit die leeft, erotisch wakker maakt en de ziel voedt.
Welke soorten tantra massage bied ik aan? …- Sensueel ritueel ter ere van het lichaam
- Klassieke tantrische massage “Kashmir”
- “Deluxe” tantrische massage
- Luxe tantrische massage voor vrouwen: “Angel”
- Prostaatmassage “Mannelijke expansie”
- Tantrische Massage “Dans van de vuurslang”
Meer specifieke informatie over deze massages kun je vinden op www.tantra-bynadja.com/tantra-massages-inclusief-intieme-massage-yoni-and-lingam-massage-prostaat-massage
Contact …
Voor al je vragen, meer informatie en het maken van een afspraak kun je me bellen, appen of mailen.
Mijn telefoonnummer: +31 6 38730474 (berichten via SMS of Whatsapp in het Engels)
Mail: tantra.byNadja@gmail.com
Sessies worden gehouden in mijn ruimte in de studio in Almere
zie www.tantra-bynadja.com/reserveringen/
Recensies …
www.citygirl.nl/node/31446
Comment
-
Nederlandse Beau, met pracht borsten
zie hier https://www.privehuisalmere.nl/beau/ en de recensies via https://www.citygirl.nl/node/29663
Comment
-
Nieuw! Bekend uit Alphen a/d Rijn, nu hier in Almere: Kim
Geile knappe Nederlandse blondine met E-cup
Zie ook https://www.privehuisalmere.nl/kim/
- 1 like
Comment
-
Maud, een top GFE en tantra dame!
zie ook https://www.privehuisalmere.nl/maud/ en lees de lovende recensies via https://www.citygirl.nl/node/86516
Comment
-
https://www.privehuisalmere.nl/kamerverhuur/
Kamerverhuur
Onderstaande tarieven zijn voor het huren van kamers in ons pand in Almere voor erotische dames, commerciële Meesteressen en kinkygirls. Huurtarieven voor particuliere stellen staan apart vermeld, onderaan deze pagina.
Ons pand heeft in totaal 7 fraaie kamers, waarvan 6 ook als SM kamers te gebruiken zijn. Alle kamers hebben een wastafel, enkele kamers hebben een luxe douchecabine en er is 1 kamer met een riante jacuzzi.
Onze locatie heeft een vergunning. Het is alleen mogelijk om te huren als de dame ouder is dan 21 jaar, een BSN nummer heeft in het is bezit van een geldig paspoort/ID card (een rijbewijs is niet afdoende). Deze moet je ook altijd bij je hebben. Een Kamer van Koophandel inschrijving is dus niet nodig.
Huur tarieven
Prijzen kamers 1, 3, 4, 5, 6 en 7:- Dagdeel, 11.00-17.00 uur (A) – €110,00
- Avonddeel, 17.00-23.00 uur (B) – €110,00
- Complete dag,11.00-23.00 uur (C)- €180,00 (zondags €120,00)
Indien dezelfde kamer gehuurd wordt door twee dames samen, dan is de huur €80,00 euro per dame voor een dagdeel. Voor een complete dag is de prijs €130,00 euro per dame.
Prijzen kamer 2 met riante jacuzzi:- Dagdeel, 11.00-17.00 uur (A) – €120,00
- Avonddeel, 17.00-23.00 uur (B) – €120,00
- Complete dag, 11.00-23.00 uur (C) – €200,00 (zondags €130,)
Indien kamer 2 gehuurd wordt door twee dames samen, dan is de huur €90,00 euro per dame voor een dagdeel. Voor een complete dat is de prijs €140,00 per dame.
Aanvullende tarieven en extra info:- Een trio met erotische dames kost niets extra (indien beiden ook een kamer die dag huren)
- Eenzame opsluiting van slaaf is €25,00 per uur (indien ruimte aanwezig voor de slaaf in andere kamer)
- Een SM Carrousel/Roulette met 3 Meesteressen is €35,00 per uur
- Een trio met Meesteressen is €40,00 per uur per Meesteres (en €0,00 als beide Meesteressen een kamer gehuurd hebben)
Een losse huurprijs per uur is niet mogelijk. Er is een minimale reservering van €110,00 waarvoor je dus 6 uur de kamer mag gebruiken (dagdeel of avonddeel).
Voor alle soorten kamers geldt een korting van 10% indien je vier hele dagen of meer dagen per week in diezelfde week huurt. De reservering van die weekdagen moet dan wel vooruit betaald worden.
Goedkoper tarief op zaterdagen:- Dagdeel, 11.00-17.00 uur (A) – €80,00
- Avonddeel, 17.00-23.00 uur (B) – €80,00
- Complete dag, 11.00-23.00 uur (C) – €150,00
Goedkoper tarief op zondagen:
Op zondag is de openingstijd van 12.00-22.00 uur. Dan is verhuur €120,00 euro voor een hele dag, dus van 12.00-22.00 uur. Halve dagen huren is niet mogelijk op zondagen.
Annulering voorwaarden:
Het annuleren van een reservering van een kamer dient minimaal 72 uur van tevoren gedaan te worden. Bij een annulering 24 uur van tevoren wordt 50% kamerhuur in rekening gebracht. En wanneer op de dag zelf pas wordt geannuleerd wordt altijd de 100% kamerhuur in rekening gebracht. En bij annulering 25-48 uur van tevoren wordt 50 Euro bij hele dag reservering en 25 Euro bij halve dag reservering als vast bedrag in rekening gebracht.
Faciliteiten en extra info
Er is een gastvrouw aanwezig die je gasten discreet ontvangt. Schone handdoeken en beddengoed zijn in de huurprijs inbegrepen. Een keukentje met combi-magnetron en koelkast is aanwezig. Ook is er een gezamenlijke huiskamer/kantoor met televisie en wifi internet. Er is voldoende gratis parkeerruimte op het gehele bedrijventerrein aanwezig.
Ons locatie heeft een vergunning en staat onder controle van de Gemeente Almere, zedenpolitie en GGD.
Let op! wij bemoeien ons niet met jouw klanten, tarieven en werktijden, je bent geheel zelfstandig! Ook geen gedoe over huurprijzen, je werkt in een prettige professionele sfeer en een gastvrouw heeft dagelijks de leiding
Het is vanzelfsprekend dat buiten het pand geen overlast mag zijn voor de omgeving, we verwachten dan ook dat de huurders hier rekening mee houden. Er mogen in ons pand geen alcohol of drugs genuttigd worden en er geld een rookverbod.
Ook gebruik van SM kamers in Utrecht en Amersfoort via opting-in is bespreekbaar. Mail gerust voor info naar info@smstudio-nederland.nl. En zoek je hulp bij jezelf promoten? Voor marketing-ondersteuning zijn marketingpakketten, webdesign, film- en fotoshoots bespreekbaar. Ook daarvoor kan je mailen naar info@smstudio-nederland.nl.
Voor meer info over de SM kamers, bezoek dan smstudio-almere.nl.
Huren als particulier stel
Ook voor particuliere stellen zijn de kamers te huren, mits de dame in kwestie minimaal 21 jaar is en een geldig paspoort of ID kaart kan tonen (rijbewijs telt niet). Er mogen maximaal 3 personen op de kamer tegelijk aanwezig zijn, in de volgende combinaties:- man-vrouw
- vrouw-vrouw
- man-vrouw- vrouw
- man-man-vrouw
- Er zijn geen gangbangs of gay party’s mogelijk
Huurtarieven voor particuliere stellen:- 1 uur – €50,00
- 2 uur – €100,00
- 3 uur – €140,00
- 4 uur – €160,00
- 5 uur – €180,00
Er mogen in ons pand geen alcohol of drugs genuttigd worden en er geld een rookverbod. Er zijn in de kamers geen SM-speeltjes beschikbaar.
Comment
-
Nicole
Lijkt het je spannend om met Nicole af te spreken? Deze Nederlandse van 27jr heeft fantastisch lange benen, fraaie billen en laat jou genieten in bed in één van de sfeervolle luxe kamers van Privehuis Almere. Haar contactgegevens, meer info én foto's vind je hier: www.privehuisalmere.nl/nicole
Lees de recensies van Nicole via https://www.hookers.nl/forum/clubs-p...bs-privehuizen
Comment
-
Emma - sexy highclass Nederlandse blondine
Zie meer info en foto's via https://www.privehuisalmere.nl/emma/
Wij hebben nog geen recensies over Emma kunnen vinden, ben jij de 1e die haar recenseert hier op dit forum?
- 1 like
Comment
-
Een kamer huren bij Privehuis Almere? 7 dagen per week mogelijk, zondags korting en nu ook op zaterdag een lager huurtarief!
Privehuis Almere aan de Josephine Bakerstraat 29 in Almere is een drukbezochte locatie, vele commerciële erotische dames huren daar een kamer om klanten te ontvangen. En er kan ook in het weekend gehuurd worden! Dus 7 dagen per week en op zondag een gunstige huurkorting! Deze legale vergunde ontvangst locatie is gemakkelijk bereikbaar via de A1 en A6 maar ook met de trein.
Jij kunt nu als dame zelfstandig werken en dat in een prettige relaxte sfeer!
Pluspunten van huren bij Privehuis Almere (ook voor SM / kinkysex dus dan SM Studio Almere
Waarom zou je als commerciële dame een kamer willen huren in Almere? Vele sexy dames zijn je al voor gegaan en de redenen dat dit één van hun favoriete locaties is, zijn:- Centraal in het land (dus snel bereikbaar voor veel klanten)
- Dichtbij de snelwegen A1 & A6
- Gelegen op een discreet industrieterrein
- Gratis parkeren
- Strakke sfeervolle kamers
- Meerdere nette douches en schone handdoeken aanwezig
- Gastvrouw aanwezig die discreet je klanten ontvangt
- Gratis wifi
- Keuken aanwezig
- Locatie met vergunning, dus 100% legale ontvangst.
- 7 dagen per week geopend
De openingstijden:- Maandag - 11.00-23.00
- Dinsdag - 11.00-23.00
- Woensdag - 11.00-23.00
- Donderdag - 11.00-23.00
- Vrijdag - 11.00-23.00
- Zaterdag - 11.00-23.00
- Zondag - 12.00-22.00
Op de zondagen zal Privehuis Almere open zijn van 12.00-22.00 uur. En op de zondag is er een goedkoper tarief. Op alle andere dagen, huur je een kamer voor €180,00 per dag of voor €110,00 voor een halve dag. Op de zondag, huur je een sfeervolle nette kamer voor de hele dag voor slechts €120,00. Dus 10 uur lang heb je de beschikking over een mooie ontvangstkamer op één van de populairste locaties van Nederland
Wil je zien of het mogelijk is om een kamer te huren? In de handige agenda zie je welke kamers er nog vrij zijn. Wil je meer info of wil je een kamer huren? Mail dan naar info@privehuisalmere.nl! (voor SM / kinkysex zie www.smstudio-almere.nl
Comment
-
Renate
Hoi! Ik ben Renate. Je kent mij misschien van House of Dreams (Amersfoort), maar nu ontvang ik in Almere. Bij mij zitten al mijn mogelijkheden standaard in mijn prijs, dus geen extra kosten achteraf. Tijdens ons samen zijn alleen maar spetterende sex zoals het hoort!
Vele recensies van mij zijn ook te vinden op Citygirl.nl!
-X- Renate
Contact …
hod-renateprive@hotmail.com
06-85101634
Comment
-
Femke, knap, slank, Nederlands, leuk, sexy, gepassioneerd!
Lees hier de recensies: https://www.citygirl.nl/node/69735
- 1 like
Comment
-
Meerdere dagen per week op SM kamer in SM Studio Almere: Mistress Nadia!
De komende week is Mistress Nadia aanwezig voor sessies bij SM Studio Almere. We hebben begrepen dat ze nog enkele plekken vrij heeft in haar agenda! Grijp je kans om nu nog een afspraak te maken met deze mooie kinky babe. Je kan bij haar een soft-SM, erotische dominantie, of hard-SM sessie ondergaan. Hoe gaat Mrs. Nadia jou gebruiken? Lees en zie meer over haar op kinkydevils.nl/mistress-nadia en op haar fraaie website: russianmistressnadia.com.
Meld je nu bij Mistress Nadia in het Engels! Als je serieus wil afspreken dan kan dat via +31 6 387 304 74 (sms of whatsapp), of mail haar op highclassmistress.nadia@gmail.com.
Comment
-
Beau (bekend van House of Dreams in Amersfoort!), nu ook hier bij www.privehuisalmere.nl
“Hé jij!
Op zoek naar spanning, respect en een ondeugende date? Als jij goed verzorgd bent, jonger dan 65 en klaar bent voor avontuur, stuur me dan een appje! Geen telefoontjes, alleen berichtjes worden beantwoord.
Laat de passie in je los en ontdek wat voor ondeugends we samen kunnen beleven! #SpannendeDate #VeiligMaarSexy #SeksueelAvontuur
PS: Veiligheid is sexy! Dus niks zonder condoom.
Tot snel!
X Beau“
Contact …
06-84585740 (whatsapp only)
Comment
-
Great sex with Kim, Nederlandse goodlooking pornchick met grote borsten en topservice!
Lees of schrijf zelf een recensie via https://www.citygirl.nl/node/119334
- 1 like
Comment
Comment