Announcement
Collapse
No announcement yet.
Nederlands voetbal topic
Collapse
X
-
Deeby County wil Fraolo wegkapen bij Utrecht, Booth mag weg die is in Zuid Europa met een club in onderhandeling. Linksback Kohlert v Heerenveen in beeld mocht Utrecht toch meewerken aan verköop linksback El Karouani vd hoofdprijs aan PSV.
Andersen v Jong Utrecht v 1 miljoen verkocht. Het wordt nog een druk weekje op de Nederlandse transfermarkt.
Ajax wil Edvardsen uit Deventer kopen voor de linksbackpositie.
Comment
-
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws...ek-athene.html
Griekse geluiden: Feyenoord vangt Gimenez-exit op en gaat zakendoen met AEK Athene
Feyenoord heeft verregaande interesse in AEK Athene-spits Levi García. Althans, dat meldt het Griekse Sporttime. De Rotterdammers zouden zelfs al een akkoord naderen over een transfer.
Op social media schrijft het medium dat Feyenoord een 'groot bod' heeft uitgebracht en dat een deal nabij is. García, een 27-jarige spits uit Trinidad & Tobago, heeft een marktwaarde van vijftien miljoen euro en beschikt bij AEK nog over een contract tot de zomer van 2028. De 43-voudig international maakte dit seizoen tien goals in 22 officiële wedstrijden.
Sporttime schrijft dat de verkoop van García 'bijna is afgerond'. Opvallend genoeg wordt Feyenoord op de website niet genoemd - alleen op social media. Geschetst wordt dat de spits voor 22 miljoen euro gaat vertrekken bij AEK. Onduidelijk is dus of Feyenoord de club is die dat bedrag neerlegt. De Rotterdammers hebben bestedingsruimte, nu Santiago Gimenez voor 32 miljoen euro plus bonussen op weg is naar AC Milan.
García is geen onbekende in de Eredivisie. In 2016 maakte de aanvaller de overstap vanuit zijn thuisland naar AZ. De Alkmaarders stalden hem vervolgens een seizoen bij Excelsior. Voor AZ speelde hij 43 officiële wedstrijden. Zijn carrière kwam uiteindelijk tot wasdom in Israël.
Comment
-
https://www.telegraaf.nl/sport/16032...cht-ondenkbaar
Woedende Robin van Persie fileert arbitrage na twaalf man bij Fortuna Sittard: ’Dit is écht ondenkbaar’
Heerenveen-trainer Robin van Persie heeft na afloop van het 2-2-gelijkspel van zijn ploeg tegen Fortuna Sittard uitgehaald naar de arbitrage die de tegenstander korte tijd met twaalf man op het veld liet staan. „Dat is echt ondenkbaar, dat heb ik nog nooit in mijn leven meegemaakt”, zei de oud-international bij ESPN.
© ANP/HH
Robin van Persie.
Fortuna wisselde in de slotfase van de wedstrijd bij een 2-1-stand voor Heerenveen twee keer, maar bij een van de wissels ging er in eerste instantie niemand van het veld. Vlak daarop kregen de Limburgers een corner, waaruit de gelijkmaker viel. Volgens de Heerenveen-coach had het zeker invloed op de wedstrijd. „Twaalf tegen elf. Ik wist niet dat dat mocht, maar blijkbaar kan het gewoon.”
Van Persie meldde het al snel bij de vierde official. „Het kan toch niet zo zijn dat zij een minuut lang voor die ingooi en corner met twaalf man staan te spelen. Ik heb hem de vraag gesteld of ze er niets mee moesten. De goal terugdraaien bijvoorbeeld. Het kan toch niet. Dit vind ik echt schandalig. Als zij met twaalf man staan, krijgen wij een ingooi tegen, dus het heeft zeker invloed gehad. Daarnaast zijn het de regels dat het elf tegen elf is en niet twaalf tegen elf.”
Comment
-
https://www.ad.nl/voetbal/live-almer...isie~aff01ed3/
RKC heeft wind in de zeilen na winst in kelderkraker: Mohamed Ihattaren belangrijk tegen Almere City
RKC heeft Almere City een flinke dreun uitgedeeld. De nummer 17 van de eredivisie won de kelderkraker in de Flevopolder met 1-4 en liep daardoor uit tot vier punten op de hekkensluiter, die het duel met tien man eindigde. De degradatiezorgen nemen door het verlies verder toe in Almere.
Wie was op zondagmiddag iets na de klok van twee uur in de middag de nummer 18 van de eredivisie: Almere City of toch RKC? Die vraag zweefde boven het Yanmar Stadion. De thuisploeg had bij het ingaan van de speelronde tien punten, RKC een puntje meer na de zege op Willem II van een week eerder.
Henk Fraser wijzigde zijn basisploeg niet, maar voegde daar op vrijdag wel Redouan El Yaakoubi aan toe. De verdediger, die na zijn vertrek bij Excelsior transfervrij was, begon en bleef op de bank.
RKC begon met vertrouwen, maar het was Almere City dat op voorsprong kwam. Kevin Felida verspeelde de bal bij een ingooi. Junior Kadile ging de combinatie aan met Charles-Andreas Brym die zijn ploeggenoot met een hakje bediende. Kadile rondde fraai af: 1-0.
Rood Joey Jacobs
Maar na rust veranderde het spelbeeld rigoureus en dat kwam mede door de directe rode kaart van Joey Jacobs (vasthouden). Almere CIty moest verder met tien man en RKC profiteerde optimaal. Mohamed Ihattaren trok de stand gelijk en een kwartier later zorgde Yassin Oukili voor een Waalwijkse voorsprong.
De thuisploeg mocht blijven hopen, maar met een fraaie knal in de bovenhoek bezegelde Oskar Zawada het lot van Almere City. De supporters hadden genoeg gezien en trokken huiswaarts en zagen niet meer hoe Nordin Bakker ongelukkig een eigen doelpunt maakte na een vrije trap van Ihattaren: 1-4.
Door de zege vergrootte RKC het gat met de hekkensluiter, die nog wel een wedstrijd te goed heeft, tot vier punten. Sparta staat daar nog maar drie punten boven, maar treft zondagavond Willem II.
Comment
Comment