Is dit je eerste bezoek? Van harte welkom op ons forum! Lezen van het forum kan altijd door hieronder te klikken op het onderwerp dat je interessant vind. Nog leuker is het als je ook schrijft! Registreer je om zelf ook te schrijven, Registeren is binnen een minuut geregeld!
Td Jordy Zuidam wordt als kandidaat genoemd voor opvolging Overmars omdat hij goed is met Ten Hag vanuit FC Utrecht periode. Nou voor een zak geld voot Utrecht zeg ik doen! Maar dan krijgen ze wel Hake er gratis bij😃
Weer die kut Hake die zijn team voor de zoveelste x slap laat beginnen en weer andere opstelling en zo 1-0 onderuit tegen Heracles en dag seizoen voor FC Utrecht. Waarom die Hake niet ontslagen is in de winterstop is mij een raadsel
(ex-) voetballers die grensoverschrijdend gedrag vertonen, ik weet niet waarom iemand daar nog verbaast over is
Ik ben uberhaupt niet verbaasd dat er mannen zijn die dat doen. Zolang de mensheid al bestaat. En zo ook met vele andere dingen, en het zal ook nooit verdwijnen
Dr beerput gaat nog verder open maar ook elders. Nu ook nr 2 van politieke partij Volt een vtouw notabene geschorst voor grensoverschrijdend gedrag.
En Marcel Brands wordt na dit seizoen de nieuw algemeen directeur van PSV waar hij Toon Gerbrands opvolgt en waar hij weer terugkeert op het oude nest.
Ik ben uberhaupt niet verbaasd dat er mannen zijn die dat doen. Zolang de mensheid al bestaat. En zo ook met vele andere dingen, en het zal ook nooit verdwijnen
Inderdaad, waarom hebben we het er eigenlijk nog over?
Nou dat wel natuurlijk. Maar verbaasd ben ik er niet over. Sommigen dingen zijn (indien negatief) helaas nu bij de mens zolang ze bestaan aanwezig, waaronder ook bijvoorbeeld verkeerde sexuele benadering.
Onbespeelbaar veld, vuurwerk v vitesse supporters op veld en in utrecht vak gegooid, 2x wedstrijd onderbroken Sylla met lucky goal 1-0, daarna missen Sylla, Veerman beide een 100% kans. Hake brengt onbegrijpelijk Janssen er in due een duidelijke pingel veroorzaakt die om onbegrijpelijke reden niet gegeven wordt door de scheids ondanks advies vd VAR vitesse rode kaart speelt daarna met 10 man een half uur lang Utrecht van de mat en maakt terecht diep in blessuretijd de 1-1. Please v Seumeren, ontsla die hooizak van een trainer Hake nou eens!
PSV wint met moeite weer van 10 man net als afgelopen weekend tegen Sparta, beide kwamen voor en weer met halve team gewijzigd, Schmidt houdt van wisselen, PSV in de beker finale, nu nog AZ Ajax afwachten
Comment